Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzielonąprzez PFR SA.

O firmie

Pudła kartonowe i tacki oraz kratownice w Krakowie – O firmie

Poznaj firmę Convex

Firma Convex istnieje na rynku od 1995 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się kompleksową produkcją opakowań kartonowych z tektury trzywarstwowej, pięciowarstwowej oraz mikrofali. Nasze produkty trafiają głównie do firm – farmaceutycznych, spożywczych , pizzerii, cukierni i wielu innych (np. dla sklepu z ceremonialnym kakao z Krakowa) , w których opakowania kartonowe stanowią nieodłączną część prowadzonej działalności.

Wykonujemy kartony zbiorcze, wykrojnikowe, kaszerowane oraz klapowe. Zlecenia produkcji wykonujemy kompleksowo. Opracowujemy projekt graficzny opakowania kartonowego, wykonujemy nadruk flexo, a następnie gotowy produkt dostarczamy do naszych Klientów.

Kompletny i nowoczesny park maszynowy pozwala nam na wykonanie profesjonalnych i trwałych opakowań. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to towar naszych Klientów przechowujemy w zabezpieczonej hali magazynowej o powierzchni 2000 m2, gdzie kartony będą oczekiwały na transport. Ponadto własna flota samochodowa pozwala nam na zachowanie ustalonego terminu dostawy, a na życzenie Klienta dostarczenie opakowań kartonowych w innym dowolnym terminie.

Doświadczenie, które zebraliśmy w naszej długoletniej działalności sprawia, że system produkcji opracowaliśmy niemal do perfekcji. Opakowania wykonywane są profesjonalnie, gwarantujemy terminowość dostaw i konkurencyjność wykonania oraz cen na rynku. Cały czas pracujemy nad rozwojem naszej firmy, aby zawsze móc zrealizować potrzeby naszych Klientów, nawet tych najbardziej wymagających.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania – do kontaktu z firmą. Z przyjemnością pomożemy i wskażemy rozwiązania najbardziej dostosowane do potrzeb Klienta.

 

Zadzwoń do nas

507 123 265

Kierownik produkcji:
Michał Ćwik

888 086 574

Pudełko kartonowe